פרגולות עם אחריות ל 10 שנים מבית בלנקוס


בלנקו פרגולות- כל הסוגים

בלנקו פרגולות מציעה לכם מגוון רחב של פתרונות הצללה לבית ולמשרד. אנו עובדים עם מגוון חומרי גלם איכותיים ועמידים כך שאתם תקבלו פרגולה עמידה ויפה. השירות אצלנו עומד במקום הראשון ולכן אנו דואגים לבצע את העבודה באיכות גבוהה ומהר ככל שאפשר, הכל כדי שתוכלו לחזור לשגרה.

פרגולות אלומיניום:

חברת בלנקו פרגולות מתמחה במתן פתרונות הצללה מתקדמים בעלי תו תקן ואיכות ברמה בין לאומית. אנו עובדים לפי רצונות לקוחותינו לכן בוחרים לעבודות חומרי גלם על פי בקשתם האישית, את האלומיניום ניתן להזמין מהארץ ומחו"ל ניתן למצוא מגוון רחב אצל הספקים איתם אנו עובדים. פרגולות אלומיניום מבית בלנקו הן יצירות אומנות של ממש, לאורך כל הדרך יש התייעצות מלאה עם הלקוח ואדריכלים ומהנדסים מומחים שידאגו שהפרגולה תהיה לא רק יפה אלה גם בטוחה.

בתמונה- פרגולת אלומיניום בתהליך בניה
פרגולת אלומיניום


פרגולות מעץ:

מלבד פרגולות האלומיניום אנו עובדים גם עם מגוון סוגי עץ, הכל על פי בחירתו ורצונו של הלקוח. אנו עובדים עם מספר יבואנים ראשיים בארץ בתחום יבוא העצים ולכן ניתן להשתמש במגוון רחב של עצים מכל העולם. עצים שונים בצבעים ומרקמים שונים ולכן לא כל מה שמתאים לאחד יתאים גם לאחר, אנו בבלנקו פרגולות נתאים לכם את העץ וסוג הפרגולה. ניתן להתרשם ממגוון רחב של עבודותינו בגלריה שלנו.

בתמונה- חידוש פרגולה עשויה מעץ

חידוש פרגולה מבית בלנקו

פרגולה תלויה:

אחד מהפתרונות הטובים ביותר לבעיית מקום הוא פרגולה תלויה, היא לא תופסת כלל שטח בחלל ובבסיסה נאחזת בקירות החיצוניים. פרגולות תלויות מצוינות למרפסות ולדקים שאין בהם מרחב רב, כך חוסכים את השטח שתופסים עמודי התמיכה הגדולים של הפרגולה. מלבד העובדה שכך ניתן לחסוך שטח רב פרגולה תלויה היא פרגולה יפה ומיוחדת בפן העיצובי שלה, היא חדשנית ונראית כמו יצירת אומנות שנתלתה על הקיר.


בתמונה- פרגולה תלויה מבית בלנקו

פרגולה תלויה


חברת בלנקו כל סוגי הפרגולות:

חברת בלנקו מתמחה מזה שנים רבות במתן פתרונות הצללה ממגוון רחב של סוגים, בין אם מדובר באלומיניום ובין אם מדובר בעץ בלנקו פרגולות היא המקום לבנות דרכו את הפרגולה שלך. מעוניינים לבנות פרגולה יפה ואיכותית פנו אלינו ונשמח לתת ייעוץ.

תפריט דף הבית טלפון