בלנקוס פרגולות אלומיניום - הבטחת איכות ואחריות של 10 שנים



פרגולות מאלומיניום 


פרגולות אלומיניום נועדו לסוכך ולתת פתרונות הצללה בחצרות או מרפסות. בשנים האחרונות גדל משמעותית השימוש באלומיניום כחומר בסיס לבניית פרגולות בשל תכונותיו הייחודיות המהוות יתרון גבוהה על פני עץ. האלומיניום קל בהרבה מן העץ וגמיש יותר לעבודות מיוחדות בעיצובים וסגנונות שונים. אנו בחברת בלנקו פרגולות אלומיניום מעמידים מזה שנים רבות פרגולות אלומיניום בחצרות, במרפסות, בתמיכה על הקיר או בצורה חופשית במרכז החלל.

פרגולת אלומיניום- אמצעפרגולת אלומיניום- צד ימיןפרגולת אלומיניום- צד שמאל


יתרונות פרגולות אלומיניום על פני פרגולות מעץ:

עמידות החומר:
היתרון הבולט ועיקרי בפרגולות אלומיניום הוא העמידות של הפרגולה. האלומיניום היא מתכת חזקה במיוחד תוך כדי היותה קלה ביחס לכלל המתכות. בשל תכונותיה הפיסיקאליות, מתכת האלומיניום אידאלית לבנייה בחללים הממוקמים בחלקים חיצוניים של הבית האלומיניום עמיד וחזק אך עם זאת קל ולא מכביד על המבנה.

פרגולות אלומיניום עמידות מפני נזקי מזג אוויר ונזקים הנובעים מהצטברות מים או פגיעה של חרקים. עמידות זו מקנה לחומר האלומיניום יתרון בולט על פני העץ המתחרה מולו. מלבד היותן עמידות במיוחד פרגולות אלומיניום גם אינן זקוקות לתחזוקה כמעט, בשונה מפרגולות מעץ אשר נזקקות לעבודות תחזוקה מתמידות אשר במצב בו אינן מבוצעות העץ יפגע ויתחיל להירקב. בנוסף ניתן להוסיף פרקטים לשדרוג פרגולת האלומיניום.

פתרונות הצללה מגוונים:

בשונה מפרגולת עץ סטנדרטית אשר לה מבנה קבוע של פרגולה סגורה אשר לא ניתן לקבוע בה את מידת הצל שנוצר תחתיה. פרגולות מאלומיניום הן דינמיות ובנויות מקורות מקבילות וסרגלי הצללה הקובעים את מידת ההצללה. בצורה כזאת לקוח המעוניין בפרגולה מאלומיניום יכול לבחור את מידת ההצללה שהפרגולה תעניק.
 
עבודות מיוחדות:
בשל היותו חומר גמיש האלומיניום מאפשר לעובד אתו ליצור מבנים ייחודיים ויצירתיים, אם אתם מחפשים לבנות פרגולה מיוחדת ומרשימה אלומיניום הוא חומר מושלם בשביל המשימה. אנשי מקצוע העובדים שנים רבות בתחום יכולים להציג בפניכם שלל של עבודות מאלומיניום אשר לא ראיתם כמותן לפני, תוכלו להשתמש ברעיון קיים שראיתם או לעבוד ביחד עם החברה על תכנון פרגולה מאלומיניום ייחודית משלכם.
 
בטיחות:
יתרון חשוב נוסף של פרגולות האלומיניום על פני פרגולות מעץ הוא עניין הבטיחות. אלומיניום הינו חומר עמיד בהרבה לשריפות מאשר עץ, יש לו פחות סיכויי להתפורר ולהיסדק וגמישותו לא יורדת מזו של העץ במקרים של רעידת אדמה. בטיחות היא עניין חשוב ולא של מה בכך ולכן בבניינים רבי קומות או כאלה שלא זמינים במהירות לשירותי ההצלה נסייע לשם הבטיחות לבנות מאלומיניום ולא מעץ.
 

פרגולות אלומיניום מבית בלנקו:

אנו בחברת בלנקו מתמחים כבר מזה שנים רבות בבניית פרגולות אלומיניום, התחלו לעבוד בתחום עם כניסתו לשוק הבנייה לארץ ומאז רק התרחבנו והתקדמנו יחד עם התחום. חברת בלנקו תשמח להעמיד לשירותיכם את מיטב האנשים בתחום ולבנות לכם את הפרגולה עליה חלמתם.
 


תפריט דף הבית טלפון