זקוק לפרגולה תלויה? בלנקוס פרגולות לרשותכם במחירים הטובים ביותרמה חשוב לדעת לפני שמתקינים פרגולה תלויה

 
פרגולה היא סככה הנועדה להגן על היושבים תחתיה מפני שמש או גשם. אחד מיתרונותיה הבולטים של הפרגולה הוא האפשרות לבנות פרגולה תלויה – פרגולה המתחברת לקיר של החלל בו אתם מעוניינים בה באמצעות כבלי ברזל ולא נתמכת באמצעות עמודים על הקרקע. בכך היא מאפשרת חיסכון גדול בשטח, ולכן מתאימה גם לחללים יחסית קטנים. נוסף על כך, הפרגולה התלויה יכולה להיטמע בעיצוב החלל בצורה מיטבית הרבה יותר מפרגולה רגילה, שכן אין עמודים גדולים המפריעים בנוף וניתן לשלבה ביתר קלות עם פריטים אחרים, כגון רהיטים, פסלים וצמחים. היא בטיחותית, חסכונית בשטח ואסתטית יותר.
​​​​​​​
 
פרגולה תלויהעל מה כדאי לחשוב לפני?

קודם כל, יש למצוא איש מקצוע אמין שעליו תוכלו לסמוך שיבצע את העבודה כראוי ובהתאם לציפיותיכם ורצונותיכם ושיוכל לייעץ לכם וללוות אתכם לאורך כל התהליך, מתחילתו ועד סופו. בעזרתו חשבו היכן בדיוק אתם מעוניינים למקם את הפרגולה, כמה מקום אתם מעוניינים שתתפוס, איך תשפיע על עיצוב החלל ומאיזה חומר תורכב.
חשוב מאוד לקבוע את המחיר מראש ואף בכתב כדי למנוע אי נעימויות בהמשך וגם כדי לוודא שאינכם חורגים מהתקציב. יש לקחת בחשבון שפרגולה תלויה תעלה לרוב יותר מפרגולה הנתמכת בעמודים, שכן היא דורשת יותר תכנון והקמתה בצורה בטיחותית מסובכת יותר. משום שטווח המחירים רחב, רצוי שתעזרו באיש המקצוע המוסמך שבחרתם, על מנת לחשוב מהי האופציה המשתלמת ביותר עבורכם. פרגולה מאלומיניום, למשל, יקרה יותר מפרגולת עץ.
דבר נוסף שחשוב לדעת הוא שפרגולה תלויה לא בהכרח תתאים למרפסת שלכם, משום שהיא נתמכת בקירות, ואם אין הם חזקים ועמידים מספיק (בבניינים ישנים למשל) ייתכן כי לא תוכלו להיעזר בהם. גם כאן חשוב להיוועץ באיש המקצוע, שיוכל לקבוע האם האופציה אפשרית עבור המרפסת שלכם.
 
לסיכום, יש לכם שטח קטן ואתם מעוניינים ליצור בו צל, להגן עליו מפני גשמים או פשוט לסגור אותו אך לא לגמרי? פרגולה תלויה עשויה להיות פתרון אידיאלי בשבילכם, בתנאי שנערכתם ובדקתם כראוי. נשאר לכם רק לאתר את בעל המקצוע המתאים לכם ביותר, ולהתחיל בתהליך!
                      
תפריט דף הבית טלפון