סגירת מרפסת- blankopergola , המחירים הטובים ביותר


​​​​​​​סגירת מרפסת באמצעות אלומיניום


סגירת מרפסת בביתכם תגדיל את שיטחו ותפתח בפניכם חדר חדש אשר ניתן לעשות בו שימוש כמו בשאר החדרים בבית סגירת מרפסת או חלל חיצוני באמצעות אלומיניום מאפשר לכם כסף וזמן כיוון שבנייה באמצעות אלומיניום פשוטה ובעלת מחירי חומר הגלם משתלמים. חברת בלנקוס מתמחה מזה שנים רבות בעבודות אלומיניום שונות כגון סגירת מרפסות, בניית פרגולות ומגוון רחב של עבודות בנייה אחרות.
​​​​​​​


 שימוש באלומיניום כחומר גלם לעבודות בנייה:


אלומיניום משמש כבר מזה שנים רבות כחומר גלם לעבודות בנייה בשלל ענפי הבנייה והשיפוצים בארץ. תכונותיו הפיסיקאליות מקנות לו עמידות רבה וחוזק תוך כדי שמירה על קלילות ודינאמיות. בשל תכונות אלו אלומיניום משמש לעיתים קרובות כחומר גלם עיקרי בעבודות תוספות בנייה.

תכונות חומר אידיאליות:

סגירת מרפסת או כל חלל חיצוני באמצעות אלומיניום היא משימה פשוטה ביותר למתכת זו. מתכת האלומיניום עמידה במיוחד לכלל תנאי מזג האוויר היא עמידה לחלודה ולחום גבוהה ואין כלל בה נזקי מים. האלומיניום קל במיוחד אך עם זאת חזק ויציב. כך האלומיניום הינו המועמד האידיאלי לסגירת מרפסת, הוא קל ולא יכביד על המבנה הקיים ועם כל זאת עמיד ונשמר לאורך זמן רב.

מהירות בנייה:

סגירת מרפסת באמצעות אלומיניום נעשית במהירות ויעילות. יריעות האלומיניום בדרך- כלל מתוכננות ונחתכות מראש כדי להתאים לפרגולה בה אתם חפצים. רק כאשר כל החלקים מוכנים להקמה, מתחילות עבודות סגירת מרפסת. בדרך זו סגירת המרפסת נעשות במהירות ולא יפריעו רבות לשגרת היום יום שלכם, זוהי עבודת בנייה מהירה ונקייה יחסית כך שכמעט ולא תרגישו בה.

עלות נמוכה ומשתלמת:

אלומיניום אינו חומר זול במיוחד, הוא חומר איכותי ושימושי ועבודות בניה. עם זאת ביחס לחומרים אחרים המשמשים בתחום הבנייה ובהתחשב בזמן העבודה הדרוש כדי לעבוד עימם עבודת סגירת מרפסת באמצעות אלומיניום תהיה זולה יותר מחומרים אחרים בשוק.
 

סגירת מרפסת מבית בלנקוס:


אנו בחברת בלנקוס מתמחים כבר מזה שנים רבות בשימוש באלומיניום לצורכי בנייה, התחלנו לעבוד בתחום עם כניסתו של האלומיניום לשוק הבנייה לארץ ומאז רק התרחבנו והתקדמנו יחד עם התחום. חברת בלנקוס תשמח להעמיד לשירותיכם את מיטב האנשים בתחום ולתכנן ולבנות עבורכם חדר יפיפייה ממרפסת פשוטה.
 


תפריט דף הבית טלפון