חידוש פרגולה בקלות עם חברת בלנקוס פרגולות


חידוש פרגולות בחברת בלנקוס


פרגולות עץ איכותיות ישמרו לאורך שנים רבות במידה וישקיעו מידי שנה בתחזוקה נכונה של הפרגולה. בדרך כלל הבעיה העיקרית של פרגולות העץ זוהי הדהייה של הצבע מהעץ ולכן יש לבצע כל כמה שנים חידוש צבע על מנת לשמור על איכות ומראה הפרגולה. חידוש של הפרגולה נעשה בדרך כלל ע"י צביעת הפרגולה, שיוף וליטוש באזורים נכונים ושימוש בשמנים מתאימים.

דוגמה לחידוש פרגולה
פרגולה לפני חידוש:פרגולה אחרי חידוש:
פרגולה לפני חידוש

פרגולה לאחר חידוש

                                                                                                                                  
 
נשמח לעמוד לרשותכם ולענות לכם על מגוון שאלות גם בדף הפייסבוק שלנו:

 
לשאלות, מגוון הצעות, מאמרים וטיפים בעבודות פרגולות אלומיניום היכנסו לבלוג שלנו:

דגשים בחידוש פרגולה

פרגולות אלומיניום דורשות פחות תחזוקה והן עמידות לאורך שנים רבות. בדקים ובפרגולות עץ הסיפור משתנה ואותם יש לתחזק מידי שנה. אחד הפעולות המומלצות ביותר לצורך חידוש היא שיוף ושימון של העץ בחומרים במיועדים לכך, מה שישמור על עמידות הפרגולה לאורך זמן ויעניק לה מראה חדש.


קיימים בשוק מספר סוגי צבע המתאימים באופן מושלם לצביעת פרגולות, בהתאם לסוג העץ בפרגולה. ישנם גוונים רבים השומרים על הטקסטורה המקורית של העץ. כאשר ניגשים לחדש פרגולה ישנה, מומלץ להשתמש בצבע המקורי של הפרגולה וחשוב מאוד לשייף את הצבע הישן במקומות העיקריים בהם נפגעה הפרגולה וכן צבע דהוי, סדקים שנוצרו עקב חשיפה ממושכת לשמש וכדומה.


מלבד כל זאת חשוב לשים לב למזיקים ולריקבון. רצוי לבחור עץ אשר עבר חיטוי טרם בניית הפרגולה. עץ אשר עבר חיטוי כראוי ימנע ריקבון ויגן בצורה הטובה ביותר מפני מזיקים ופגעי מזג האויר.
תפריט דף הבית טלפון